شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 7442
بازدید: 2858

اموزش انتقال مالکیت ربات تلگرام

در جدیدترین اپدیت تلگرام و ربات اصلی تلگرام botfather قابلیت انتقال مالکیت ربات های api تلگرامی که از طریق بات فادر ایجاد شده اند را میتوان به اشخاص دیگر انتقال مالکیت کامل داد . بدین صورت که هیچ موردی در ربات تغییر نمیکند و فقط مالکیت ربات از شخصی به شخص دیگری منتقل میشود . اموزش انتقال مالکیت ربات تلگرام

با این اپدیت بسیار کارامد و هیجان انگیر ، بسیاری از ربات های پربازدید و پر استفاده ممکن است به اشخاص دیگری منتقل شوند و روند جدیدی را در پیش بگیرند

این اپدیت تلگرام که مدت ها بود مدیران ربات های تلگرامی منتظرش بودند باعث شد که به محبوبیت افزوده شود .

روند انتقال مالکیت این ربات ها همانند انتقال مالکیت گروه و کانال تلگرام میباشد

 

آموزش تغییر مالکیت ربات تلگرام

لازم به ذکر است که جهت انجام این انتقال حتما باید تلگرام خود را به اخرین نسخه تلگرام ارتقا دهید (تلگرام های جانبی ، مانند موبوگرام ، طلایی ، بیو گرام و… هنوز ازین قابلیت پشتیبانی نمیکنند) تا روند انتقال کامل و درست انجام شود.

*لازم به ذکر است که جهت انتقال مالکیت ربات به شخص دیگر باید حتما تاییده دو مرحله ای اکانت شما فعال باشد و ۷ روز از این فعال سازی گذشته باشد ؛ همچنین باید از زمان ورود شما به دستگاهی که باهاش دارید انتقال مالکیت میدید ۲۴ ساعت گذشته باشه.

 

به هیچ عنوان شما پس از انتقال مالکیت نمیتوانید ربات خودتون رو باز پس بگیرید.

 

1 – ابتدا به botfather مراجعه کنید ایدی این ربات @botfather میباشد .

اموزش انتقال مالکیت ربات تلگرام
اموزش انتقال مالکیت ربات تلگرام

2 – گزینه /mybots را بنویسید.

3 – سپس از منو شیشه ای باز شده بر روی گزینه transfer ownership بزنید .

اموزش تصویری انتقال مالکیت ربات تلگرام
اموزش تصویری انتقال مالکیت ربات تلگرام

4 – در منوی جدید که مشخص شد بر روی گزینه choose recipient بزنید .

فروش کامل ربات تلگرام به شخص دیگر
فروش کامل ربات تلگرام به شخص دیگر

5 – پس از زدن بر روی گزینه گفته شده در تصویر بالا با پیام Please share the new owner’s contact or their username. مواجه میشود که از شما میخواد یوزرنیم (ایدی) شخصی که میخواین بهش ربات رو منتقل کنید رو وارد کنید این ایدی با @ شروع میشه

6 – با پیامی مبنی بر اطلاعاتی در مورد انتقال و این که شما دیگر مالک ربات نخواهید بود مواجه میشود که بر روی گزینه Yes, I am sure, proceed باید بزنید.

انتقال سریع ربات تلگرام به شخص دیگر
انتقال سریع ربات تلگرام به شخص دیگر

7 – اگر موارد را درست انجام داده باشید از شما درخواست رمز دومرحله ای را میکند.
8 – اگر تمام مراحل را درست انجام داده باشید پس از وارد کردن رمز دومرحله ای با پیغام It worked! We hope will enjoy its new home. مواجعه خواهید شد.

انتقال مدیر اصلی ربات تلگرام
به پایان این آموزش رسیدیم امیدوارم متوجه این آموزش شده باشید. چنانچه سوالی درمورد این آموزش داشتید میتونید از قسمت نظرات دیدگاهتون را برای ما ارسال کنید. تا آموزش کاربردی دیگر شما را به خدای بزرگ میسپارم .

 

تهیه هاست مناسب مخصوص ربات :

همچنین جهت تهیه هاست پر سرعت و مناسب مخصوص ساخت ربات تلگرام میتوانید با کلیک کردن رو بنر زیر در سایت طلا هاست ثبت نام و سپس اقدام به خرید هاست حرفه ای آلمان نمایید :

نویسنده

مدیر سایت
با سلام بنده حمیدرضا مدیر و بنیانگذار سایت ویو پنل هستم که الان بیش از 5 سال در زمینه کدنویسی سورس ربات تلگرام در حال فعالیت بودم و همچنان هستم. سایت ویو پنل را هم با درخواست زیاد شما همکاران عزیز راه اندازی کردم تا بتوانم نیازهای شما را آماده کنم تا بتوانید مثل حرفه ای ها در تلگرام مشغول فعالیت باشید.