شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 14975
بازدید: 2126

کانال رسمی «پاول دورف» مدیر تلگرام با انتشار پستی اعلام کرد کانال‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰ کاربر می‌توانند از ابزار تبلیغات مالی استفاده کنند. این امکان در حال حاضر به صورت آزمایشی و محدود در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است.

با کمک این ابزار جدید تحت عنوان «Sponsored Messages» کاربران می‌توانند کانال‌ها و ربات‌های خود را تبلیغ کنند. هرچند این ابزار تنها در اختیار کانال‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰ عضو قرار دارد و تلگرام تاکید کرده که حریم خصوصی کاربران حفظ می‌شود و هیچ‌گونه اطلاعاتی از کاربری برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی در دسترس سایرین قرار نمی‌گیرد.

در پست منتشر شده در این مورد به این موضوع اشاره شده که تبلیغات تلگرام شامل چت‌های خصوصی و گروه‌های خصوصی نمی‌شود. در بخشی از بیانیه تلگرام آمده است:

 
 

«ابزار تبلیغاتی تلگرام شامل چت‌های خصوصی یا گروه‌های خصوصی نمی‌شود و فقط برای گروه‌های عمومی با بیش از ۱۰۰۰ کاربر قابل استفاده است.»

 

تلگرام در تلاش است با اضافه کردن چنین ابزارهایی درتلاش است تا بتواند پلتفرم محبوب خود را به قابلیت‌های کاربر پسند مجهز کند.

همانطور که گفته شد این ابزار به صورت آزمایشی در دسترس تعداد محدودی از کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته ولی به زودی و پس از گرفتن فیدبک‌های لازم به صورتکامل در دسترس کلیه کاربران قرار خواهد گرفت. با کمک این ابزار ادمین کانال‌های عمومی می‌توانند درآمد حاصل از تبلیغات داشته باشند که بی‌شک ابزار مفید و کاربرپسندی خواهد بود.

در بیانیه منتشر شده توسط کانال رسمی پاول دورف به این نکته اشاره شده که راه اندازی تبلیغات در گروه‌های عمومی به شکلی مدیریت می‌شود که کاربران در چت‌های خصوصی شاهد نمایش تبلیغات نباشند و نگرانی از بابت داده‌های خصوصی و کاربری خود نداشته باشند چون این پلتفرم از داده‌های کاربران سواستفاده نمی‌‌کند. برای انجام تبلیغات، پیام‌ها می‌توانند حداکثر ۱۶۰ کاراکتر متن داشته باشند و امکان لینک دادن نیز برای چنین تبلیغاتی وجود ندارد.

بعد از تست این ابزار، باید دید تلگرام چه تغییراتی در نحوه اجرای آن ایجاد خواهد کرد و همچنین باید دید این ابزار چه زمانی در دسترس کلیه کاربران قرار خواهد گرفت.

نویسنده

مدیر سایت
با سلام بنده حمیدرضا مدیر و بنیانگذار سایت ویو پنل هستم که الان بیش از 5 سال در زمینه کدنویسی سورس ربات تلگرام در حال فعالیت بودم و همچنان هستم. سایت ویو پنل را هم با درخواست زیاد شما همکاران عزیز راه اندازی کردم تا بتوانم نیازهای شما را آماده کنم تا بتوانید مثل حرفه ای ها در تلگرام مشغول فعالیت باشید.