شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 8926
بازدید: 2428

10 ویژگی که تلگرام را به بهترین برنامه پیام رسانی تبدیل کرد!! 

بسیاری از ما از واتس اپ به عنوان یک برنامه پیام رسانی برتری پار استفاده می کنیم. با این حال، تلگرام کامل ترین برنامه در محیط تلفن همراه به عنوان یک پلت فرم پیام رسانی است، به طوری که بسیاری از به روز رسانی هایی که واتس اپ در حال توسعه و ارائه آن است، تلگرام در حال حاضر چندین ماه پیش، حتی سال ها به آن ها ارائه داده است.

تلگرام نمی توانست در جنگ علیه واتس اپ شرکت کند و مطمئناً تعداد کاربرانی را که رقابت آن در اختیار دارد ندارد، اما تلگرام مدت ها قبل از رقابت مستقیم خود، رمزنگاری چت، یک مرورگر داخلی و ذخیره سازی نامحدود خود را به ما پیشنهاد کرده بود.

امروز به شما مروری خواهیم داد از 10 بهترین امکاناتی که می توانید از تلگرام برای دریافت آبمیوه و آشنایی بیشتر با نرم افزار استفاده کنید و بخشی از بیش از 100 میلیون کاربر باشید که بیش از امکانات آن راضی هستند.

1. کانال برای اطلاعات و اخبار

تلگرام نه تنها یک برنامه پیام رسانی است، بلکه در خدمت اطلاع رسانی نیز است و برای این کار می توانیم حساب هایی را دنبال کنیم که شما اطلاعات را به ما ارائه می کنید. ما این حساب ها را کانال می نامیم، و آنها اطلاعاتی از همه نوع تولید می کنند. کانال هایی برای مسائل سیاسی، تکنولوژیکی، بهداشتی، علمی و غیره وجود دارد. لیست کانال ها بزرگ است اما با استفاده از مرورگر داخلی، لازم نیست که برنامه را ترک کنید تا اخبار را بخوانید اما همه آنها را در یک پنجره دنبال کنید.

2. ناوبری داخلی تلگرام

هدف تلگرام این است که بتوانیم بسیاری از استفاده ها را در برنامه خود ادغام کنیم، بنابراین می توانیم لینک ها یا لینک ها را از مرورگر خودمان باز کنیم تا بتوانیم اخبار و مقالات کانال هایی را که دنبال می کنیم بدون ترک تلگرام بخوانیم، حتی می توانیم ویدئوها و لینک های یوتیوب را از چت های خصوصی خود مشاهده کنیم.

3. پیام ها در پیش نویس

بارها نمی خواهیم پیام بفرستیم یا آنها را در انتظار ارسال در ذهن مان بذاریم، آنقدر که بعد فراموش می کنیم و دیگر چیزی نمی فرستیم. برای این کار تلگرام پیام هایی را در پیش نویس ها ارائه می دهد و بر روی یک پلت فرم متقابل کار می کند. این است که اگر ما پیام را بر روی تلفن همراه ما بنویسیم، آن را بر روی کامپیوتر و یا بر روی دستگاه دیگری که ما وارد شده است ظاهر می شود.

4. از بین بردن حساب کاربری خود را به دلیل بی تحرکی

امنیت برای تلگرام مهم است و به همین دلیل به ما اجازه می دهد تا پس از یک دوره بی تحرکی از ماه به سال، حساب را خود تخریب و مسدود کنیم. اگر در آن زمان که پیش بینی کرده اید به هم متصل نمی شوید، چت ها و پیام های شما حذف می شوند و حساب شما مسدود می شود.

5. تخریب پیام ها

نه تنها می توانید به چت های مخفی دسترسی داشته باشد، بلکه امکان از بین بردن پیام ها را به صورت برنامه ریزی شده نیز داشته باشد. همین امر با عکس ها، گیف ها یا برچسب ها نیز امکان پذیر است به طوری که اگر اطلاعات حساسی ارسال کنید، مدت زیادی در تاریخچه چت باقی نمی ماند.

6. جستجوی پیام هوشمند

بسیاری از بار ما نیاز به پیدا کردن یک چت و یا یک سری از چت است که توسط تعداد پیام های ارسال شده ما از دست دادن چشم از. به همین دلیل است که تلگرام به ما اجازه می دهد تا پیام ها را بر اساس تاریخ جستجو کنیم، تا بتونیم به یک روز خاص برویم تا محل آن را پیدا کنیم و مکالمات را از دست ندهیم.

7. تلگرام و رباتها آن

در میان تمام اضافات ارائه شده توسط تلگرام،یکی است که شما را صرف اوقات فراغت به خوبی استفاده از رباتها آن گرفته شده است، این به منظور تعامل و ارائه دسترسی، اقدامات و یا میانبر در وظایف مختلف ایجاد شده است. رباتها ابزاری هستند که تلگرام به شیوه ای بالغ ارائه می دهد.

در اینجا یک لیست کوچک از رباتها جالب است.

@dotobot– ایجاد یک لیست از یادداشت ها.

@calcubot: ماشین حساب سریع.

@youtube: پیدا کردن ویدیو شما به دنبال از یوتیوب.

@wiki: جستجو در دانشنامه ویکی پدیا.

@TweetItBot: Tweet from Telegram.

@pollrbot– ایجاد نظرسنجی های ساده.

@SciHubBot: جستجوی مقالات علمی.

8. Minigames

استفاده از Bots به این معنی است که تلگرام همچنین دارای مینی گیم های بسیار MSN مسنجر به سبک yesteryear است. شما می توانید رباتها @gamebot @gamee که شما یک زمان خوب و خارج از استرس روز را دنبال کنید.

9. پیام های ذخیره شده 

تلگرام به ما این فرصت را می دهد تا با خودتان چت کنیم و گزینه برتری پار است که به ما اجازه می دهد تا انواع فایل ها را به سرعت برای ما ارسال کنیم و آن همگام سازی بر روی تمام دستگاه ها. این در خدمت نه تنها برای ذخیره فایل ها به طور نامحدود آن را به عنوان هیچ محدودیت ذخیره سازی بلکه یادداشت ها و لینک ها و یا لینک های مهم است که ما می خواهیم برای دیدن بعد.

10. ذخیره سازی نامحدود

تلگرام اجازه می دهد تا ما را به ارسال فایل از همه نوع و تا اندازه 1.5GB، بنابراین چت ما می تواند کاملا یک ابر همگام در تمام دستگاه های ما بدون ترک برنامه. این اجازه می دهد تا ما را به ذخیره انواع فایل ها.

اگر ویژگی های بیشتری دارید که باید قرار گیرد، نظرات خود را بگذارید و ما را در تمام شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

دریافت هاست مناسب جهت ساخت ربات

همچنین جهت تهیه هاست پر سرعت و مناسب مخصوص ساخت ربات تلگرام میتوانید با کلیک کردن رو بنر زیر در سایت طلا هاست ثبت نام و سپس اقدام به خرید هاست حرفه ای آلمان نمایید :

نویسنده

مدیر سایت
با سلام بنده حمیدرضا مدیر و بنیانگذار سایت ویو پنل هستم که الان بیش از 5 سال در زمینه کدنویسی سورس ربات تلگرام در حال فعالیت بودم و همچنان هستم. سایت ویو پنل را هم با درخواست زیاد شما همکاران عزیز راه اندازی کردم تا بتوانم نیازهای شما را آماده کنم تا بتوانید مثل حرفه ای ها در تلگرام مشغول فعالیت باشید.