×

چگونه دکمه های شیشه ای در تلگرام ارسال کنیم؟

آموزش برنامه نویسی, آموزش تلگرام مدیر سایت ۲۵ آبان ۱۳۹۸

به تازگی قابلیت جدیدی در نرم افزار تلگرام ایجاد شده که بسیاری از کاربران دوست دارند روش ساخت آن را یاد بگیرند. در این قابلیت شما میتوانید یک دکمه شیشه ای و لینک دار ایجاد کنید که این دکمه ها بیشتر در تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد.

telegram-glass-buttons

در این مطلب آموزش ساخت دکمه شیشه ای در تلگرام را برای شما آماده کرده ایم. ابتدا در کادر جستجوی تلگرام عبارت sscapachebot@ را وارد کنید تا ربات داخلی ساخت دکمه شیشه‌ ای برای شما یافت شود.

telegram-glass-buttons1

سپس روی آن فشار داده و در پنجره جدید با انتخاب گزینه Start استفاده از ربات را آغاز کنید.

telegram-glass-buttons2

برای ساخت محتوای جدید همراه لینک شیشه‌ ای فرمان newtab/ را برای ربات ارسال کنید.

telegram-glass-buttons3

در ادامه باید تصویری را برای محتوای تبلیغاتی خود انتخاب کرده و ارسال کنید. برای مثال ما عکس زیر را ارسال کردیم. (توجه: اگر می خواهید پست شما بدون عکس باشد و فقط متن به همراه لینک ارسال شود، در بین گزینه های بالا برروی newlist/ کلیک کنید)

telegram-glass-buttons4

پس از آپلود موفقیت‌آمیز تصویر، باید متن مورد نظرتان را نیز وارد کنید. این متن باید کمتر از ۳۰۰ کاراکتر باشد و میتوانید از انواع شکلک‌ های اموجی نیز استفاده کنید.

telegram-glass-buttons5

زمان آن فرا رسیده است تا دکمه‌ های شیشه‌ ای را ایجاد کنید. برای انجام این کار عنوان اولین دکمه را وارد کنید.(متنی که می خواهید برروی دکمه شیشه ای نمایش داده شود)

telegram-glass-buttons6

هر دکمه نیازمند یک لینک است. حال باید لینک مورد نظر را وارد کرده و آن را برای ربات ارسال کنید. (با کلیک برروی دکمه، کاربران به همین لینک هدایت می شوند)

telegram-glass-buttons7

اولین دکمه شما در این مرحله ایجاد شده است! اگر قصد دارید دکمه جدیدی را در کنار همین دکمه ایجاد کنید مجدد متن آن را وارد کنید. و برای اضافه کردن دکمه های دیگر همین مراحل را انجام دهید.

telegram-glass-buttons8

برای اتمام مراحل کار و دریافت کد انتشار لینک شیشه‌ ای در تلگرام، باید فرمان submit/ را ارسال کنید. با استفاده از فرمان گفته شده و خاتمه یافتن ثبت لینک‌ ها، کدی در اختیار شما قرار میگیرد که با عبارت sscapachebot@ آغاز شده است.

telegram-glass-buttons9

این کد را کپی کرده و برای استفاده از آن ضمن مراجعه به هر یک از گروه‌ ها یا کانال‌ ها و حتی صفحات چت خصوصی، آن را در بخش مورد نظر برای وارد کردن متن وارد کرده، سپس کمی صبر کنید تا پنجره‌ ای در بالای کادر قرارگیری متن برای شما نمایش داده شود.

روی پنجره به‌ نمایش درآمده کلیک کنید تا محتوای شامل لینک شیشه‌ای شما به صفحه گفت‌ و گو ارسال شود. همچنین با کلیک برروی “ارسال به چت مد نظر” می توانید به راحتی این متن و دکمه را به کانال ها، گروه ها و دیگر صفحات ارسال کنید.

telegram-glass-buttons10

در نهایت این پیام ساخته شده توسط این ربات تلگرام می باشد که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

مدیر سایت

مدیر سایت

من یک طراح وب سایت وردپرس هستم و کدنویسی ربات تلگرام را بصورت حرفه ای انجام میدم !

4 پاسخ به “چگونه دکمه های شیشه ای در تلگرام ارسال کنیم؟”

  1. Avatar علیرضا گفت:

    سلام لطفا بیشتر راهنمایی میکنید؟ من متوجه نشدم مرحله آخرش چطوری هست.
    با تشکر

  2. Avatar سعیدی گفت:

    از زحمات شما بسیار ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط

آموزش حذف کامل اکانت تلگرام!

مدیر سایت ۲۵ آبان ۱۳۹۸

ربات تلگرام چیست؟

مدیر سایت ۱۳ فروردین ۱۴۰۰

آموزش ساخت ربات تلگرام و مزایاش

مدیر سایت ۲۱ آبان ۱۳۹۸
© تمامی حقوق این وبسایت نزد مارکت ویو پنل محفوظ بوده و با کپی کنندگان این اثر بنا به قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (ماده 1 ،12 و 25) برخورد خواهد شد.
ویو پنل یکی از بزرگترین سایت ارایه دهنده سورس های ناب برای ربات تلگرام میباشدداشبورد حساب کاربری
X