×

درباره ویو پنل

ویو پنل با ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه رباتسازی تلگرام توانسته بهترین سورس ها در بین سایت های مشابه برای شما منتشر کند تا بتوانید یک محصول خوب داشته باشید. هدف این سایت جهت کسب و کار آنلاین برای شما راه اندازی شده است.

از ما به شما نصیحت 

در ویو پنل در برگه وبلاگ میتوانید آموزش های ناب با موضوع تلگرام و ربات سازی و مطالعه کنید تا به استعداد خود افزایش دهید بد نیست یه کاربری داره تو هر جایی میره از اونجا هم حداقل یه چیز یاد بگیره اونوقت اونم میشه طراح ربات نویس. پس خواستن توانستن است.

برخی از موضوعات ساخت ربات تلگرام در ویو پنل:

 دنیای کسب و کارتان را در گوشی جای خواهیم داد!

طراحی ربات تلگرام:

بات تلگرام یا ربات تلگرام یک سیستم هوشمند محاوره ای است که می تواند در مقابل دستورهای کاربران واکنش مناسب از خود نشان داده و با کاربران تلگرام ارتباط تعاملی برقرار نماید. کاربران نیز می توانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند.

صاحبان کسب و کار، ارائه دهندگان سرویس های مختلف و مشاغل مختلف می توانید با استفاده از ربات هوشمند تلگرام یک سیستم پاسخگویی خودکار ۲۴ ساعت / ۷ روز هفته ی هوشمند برای ارتباط با مشتریان خود داشته باشید.

 

همگام با دنیای امروز!

چند سالی است که بات های پیام رسان به علت های ذکر شده در فهرست زیر مورد استقبال انبوه کاربران قرار گرفته است به نحوی که این بات های پیام رسان جایگزین شایسته ای برای App های موبایلی شده اند.

  • عدم نیاز به دانلود و نصب
  • سادگی دسترسی و سهولت استفاده
  • امکان ارتباط کاری در کنار روابط شخصی
  • امکان استفاده چند سکویی (قابل کار روی سیستم عامل های مختلف)
© تمامی حقوق این وبسایت نزد مارکت ویو پنل محفوظ بوده و با کپی کنندگان این اثر بنا به قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (ماده 1 ،12 و 25) برخورد خواهد شد.
ویو پنل یکی از بزرگترین سایت ارایه دهنده سورس های ناب برای ربات تلگرام میباشدداشبورد حساب کاربری
X